Casa Villa Mar Peroba-Al
| Wi-Fi | Privat strand Strand | Luftkonditionering |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Casa Villa Mar Peroba-Al Maragogi med 5 sovrum ligger ungefär 5 minuters promenad från Praia de Peroba.
I den här villan bor du 2 km från Praia Do Mange och i närheten av Zoológico Pet Silvestre. Villan med 5 badrum ligger ungefär 10 minuter med bil från Praia de São José da Coroa Grande.
I badrummet finns även en separat toalett och en dusch.
Gästerna i Casa Villa Mar Peroba-Al kan använda ett komplett kök med köksredskap för självhushållning. Busstationen Parada Peroba, belägen mindre än 450 meter bort, erbjuder transportmöjligheter i närområdet.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Strand
- Trädgård
Service
- Utflykts-/biljettservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Terrass
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Casa Villa Mar Peroba-Al en trådlös internetanslutning?
Ja, Casa Villa Mar Peroba-Al erbjuder WiFi. - ❓
Finns det ett kök på Casa Villa Mar Peroba-Al?
Ett utrustat pentry finns på Casa Villa Mar Peroba-Al. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till Casa Villa Mar Peroba-Al?
Man kan bo i Casa Villa Mar Peroba-Al med sitt husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool i den strandnära|strandnära) villan?
Ja, en bubbelpool erbjuds i den strandnära|strandnära) villan. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna semesterbostad?
Gästerna i denna semesterbostad kan enkelt nå Piscinas Naturais och Praia Do Mange, som ligger 3 km från boendet respektive 2 km bort.